סנדא
סנדא לחימה חופשית
או שו סאנשו (Wushu Sanshou) המכונה גם סנדא היא מערכת לחימה סינית שפותחה במקור בצבא הסיני והיא נשענת על בסיס הלימוד והתרגול של הקונג פו. פירוש המילה סנדא הוא לחימה חופשית המאגדת בתוכה אומנויות לחימה שונות כגון: קיק בוקסינג, היאבקות, קרב מגע וטכניקות רבות הלקוחות מכל המכלול: זריקות, תפיסות, בעיטות, אגרוף ועוד. אומנות הסנדא מעולם לא נתפסה כסגנון עצמי אלא כאיגוד של מספר סגנונות לחימה יחד. 
עם התפתחות ספורט האו שו ע"י ממשלת סין, פותחו תוכניות לימוד מסודרות לאומנויות הלחימה הסינית המסורתית שכללו גם גירסה ספורטיבית שהוצעה לאזרחים למטרת הגנה  עצמית, חוקי הסנדא משלבים טכניקות מסגנונות לחימה שונים וזה מתבטא בדרך ההוראה של הסאנסאי.
 
תוכנית הלימודים
אומנות הלחימה סנדא הידועה גם בשם אגרוף סיני, היא אומנות לחימה היברידית המבוססת על קונג פו עם אלמנטים של קיקבוקסינג והיאבקות, ומיישמת טכניקות שונות של לחימה והגנה, כשנוצרה הגרסה האזרחית הספורטיבית של סנדא הוגבלו טכניקות לחימה מסוימות על מנת לקדם ספורט זה כספורט לא אלים. 
תכנית הלימודים הנהוגה בבתי ספר מורכבת מסגנונות לחימה מסורתיים של אומנויות לחימה מסין, תוך הגבלת טכניקות מסוימות כגון מכות באזור הגרון, עמוד השדרה ובחלק האחורי של הראש, יחד עם זאת ישנם בתי ספר רבים שעדין משמרים את הטכניקות המסורתיות כולן וההתאמה היחידה נעשית בזירת הלחימה שם מתאימים את האימונים לכללי התחרות, הדגש בסנדא הוא על יכולת לחימה אמורפית. טורנירי סאנשו הם אחד משני התחומים המוכרים על ידי פדרציית וושו הבינלאומית.
ההיסטוריה התחרותית של הסנדא החלה במריבות חשופות וללא כללים, לאחר מכן במסגרת הצבאית החיילים השתמשו בה כדי לתרגל כישורי לחימה וטכניקות שונות. עם הזמן פותחו השיטות והתגבשו שלבסוף אומצו כשיטה על ידי צבא השחרור העממי של סין.

סנדא כדרך חיים
חוקי הסנדא בבסיסם נשענים על חיזוק העצמי דרך קורדינאציה, משמעת עצמית, בטחון, פיתוח חוסן, שליטה עצמית, כושר גופני, עידוד לאורח חיים בריא ולערכים חברתיים. 
שליטה עצמית מתחילה בהכרת הגוף ויכולותיו הפיזיות, בהבנייה והעצמה של מאפיינים אישיותיים ובפיתוח שיקול דעת, כל המאפיינים החשובים האלו הם ביטוי וצמיחה למה שמתרחש בחדר האימונים.רק אדם המכיר בערך עצמו יכול להכיל ולהכיר בערכו של האחר. אימוני או-שו סאנדא מפתחים כוח, גמישות, מהירות תגובה ומרכיבי הגנה עצמית.

אנו מפתחים קבוצות לחימה בחלוקה לגילאים ורמות:
קבוצות לילדים ונוער  בחלוקה לרמות וגילאים
קבוצות למתחילים וקבוצות למתקדמים

באימון אנו שמים דגש על:
הקניית יסודות לחימה נכונים
טכניקת שליטה בגוף
פיתוח וחיזוק גמישות ומהירות
חינוך לאורח חיים בריאצרו איתנו קשר

שלחו לנו הודעה ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי